U danas odigranim susretima šesnaestine finala Hrvatskog nogometnog kupa postignuti su sljedeći rezultati:
Borac Imbriovac – Dinamo 0:6 (Hodžić 2′, Fiolić 24′, 66′, Olmo 73′, Jurilj 87′, 88′)
Vrbovec – Rijeka 1:3 (D. Colarić 86′ / Puljić 29′, Jelić 44′, 84′)
Oriolik Oriovac – Hajduk 0:3 (Said 13′, 92′-11m, T. Bašić 83′)
Croatia Zmijavci – Slaven Belupo 0:1 (Katić 34′)
Bedem Ivankovo – Lokomotiva 0:3 (Majer 30′, Radonjić 81′, Kolinger 86′)
Sesvete – RNK Split 3:0 (Slišković 12′, Mamut 24′, Kolega 88′)
Nehaj Senj – Osijek 0:6 (Lukić 11′, Marić 26′, 62′, 81′, Grezda 27′, Pušić 89′)
Đakovo Croatia – Istra 1961 0:4 (Čuljak 20′, Matyazh 25′, Gojković 42′, Halilović 70′)
Nedelišće – Inter-Zaprešić 0:6 (Postonjski 14′, Andrić 43′, V. Blažević 45′, Fumić 57′, Bencun 67′, 73′)
Bjelovar – Zagreb 2:3 (Kozić 57′, 77′ / Jurak 25′, Matijašević 63′, 93′-11m)
Zagora Unešić – Šibenik 0:3 (Stanić 38′, Banić 64′, 66′)
Novigrad – Zelina 5:1 (Živković 45+1′, Doći 62′, Filipović 68′, Samac 85′, 92′ / Ovčar 72′-11m)
Jučer:
Slavonija Požega – Zadar 1:2 (Včelik 47′ / Torbarina 42′, Šimurina 85′)
4.10.
Rudeš – Vinogradar
Gorica – GOŠK Dubrovnik 1919
18.10.
Varaždin – Cibalia
Ranije objavljeno:
Od 15:30 na rasporedu je 12 susreta šesnaestine finala Hrvatskog nogometnog kupa. Jučer je odigran jedan duel u kojem je Zadar na gostovanju kod Slavonije u Požegi izborio prolazak u sljedeću rundu natjecanja rezultatom 1:2 (0:1).
U šesnaestini finala se igra samo jedan susret, a pobjednici će se plasirati u osminu finala koja je na rasporedu 25. listopada i u kojem se parovi također određuju prema koeficijentu uspješnosti na temelju rezultata iz prethodnih sezona.
Zbog natopljenog terena utakmice između Rudeša i Vinogradara te Gorice i GOŠK Dubrovnik 1919 su odgođene za 4. listopada dok će Varaždin i Cibalia snage odmjeriti 18. listopada.
Početne postave:
Borac Imbriovec – Dinamo
Vrbovec – Rijeka
Oriolik Oriovac – Hajduk
Croatia Zmijavci – Slaven Belupo
Bedem Ivankovo – Lokomotiva
Sesvete – RNK Split
Nehaj Senj – Osijek
Đakovo Croatia – Istra 1961
Nedelišće – Inter-Zaprešić
Bjelovar – Zagreb
Zagora Unešić – Šibenik
Novigrad – Zelina