Brozović strijelac protiv Lazija (VIDEO)

Marcelo Brozović

U desetom kolu Serie A Inter je na gostovanju kod Lazija upisao pobjedu rezultatom 0:3 (0:2). Izabranici Luciana Spallettija su već u prvom poluvremenu došli do dva gola prednosti.

Prvo je u 28. minuti nakon akcije u kojoj je sudjelovao i Perišić mrežu domaćina zatresao Icardi, a potom je u 41. prezicnim udarcem sa 20-ak metara udaljenosti pogodak postigao hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović. Konačan rezultat svojim drugim zgoditkom na susretu u 70. minuti postavlja argentinski napadač.

25-godišnjaku koji je nedavno potpisao novi ugovor s Interom do 2022. godine to je bio drugi prvenstveni gol u aktualnoj sezoni.