Dinamo upisao prve bodove, Novo Vrijeme i dalje maksimalno

Futsal Dinamo je pred svojim navijačima uspio upisati prve bodove u novoj sezoni 1. HMNL. U Domu sportova u odličnoj atmosferi svladan je dubrovački Square 4:1. Novo Vrijeme je zadržalo maksimalni učinak pobjedom u Osijeku, a napeto je bilo na utakmici Vrgorca i Alumnusa u kojoj su ipak sretniji otišli kući Sesvećani.

The Ultimate Managed Hosting Platform

Igrači Futsal Dinama obilježili su pobjedom povratak gledatelja u dvoranu. Square se dobro držao u prvom poluvremenu, no pred kraj je Davor Kanjuh donio vodstvo domaćima. U nastavku su gosti iz Dubrovnika pokleknuli i odmah na startu primili dva pogotka koji su prelomili utakmicu.

Najprije je Hrvoje Penava povisio na 2:0, a nedugo potom se u strijelce upisao i Filip Novak. Antonio Konsuo je donio malu nadu Squareu, no sve nedoumice otklonio je Kristijan Grbeša postavivši konačni rezultat.

Novo Vrijeme nije dopustilo iznenađenje u Osijeku, već do poluvremena Makarani su imali vodstvo od 3:0, a na kraju je semafor u SD Zrinjevac pokazivao rezultat 5:2 u korist gostiju. Alumnus je uzeo bod na teškom gostovanju u Vrgorcu i to pogotkom pet sekundi prije isteka 40. minute.

Kolo će se zaključiti u subotu utakmicama prvaka Olmissuma i osvajača kupa Uspinjače te Crnice i Universitasa.