Dva pogotka Franjića i Crepulje; strijelci i Menalo i Petković (VIDEO)

Facebook/NK Široki Brijeg

Luka Menalo bio je strijelac u pobjedi Širokog Brijega, Bruno Petković u prijateljskoj pobjedi Bologne, a Petar Franjić i Ljuban Crepulja dva su puta pogađali protivničke mreže. Asistencije su upisali Dario Čanađija te Karlo Bartolec.

Dobar početak za Široki Brijeg
Momčad Širokog Brijega koju vodi naš Goran Sablić dobro je započela novu sezonu. Nakon kvalitetnog otpora škotskom Aberdeenu, ekipa s Pecare slavila je u prvom kolu BH Premijer Lige. Sablićeva momčad svladala je Slobodu rezultatom 2-0. Domaći su poveli u  18. minuti pogotkom našeg mladog napadača Luke Menala, dok je drugi gol djelo Josipa Barišića. Za Široki su od naših nogometaša još zaigrali Dejan Čabraja, Luka Begonja, Slavko Bralić, Ivan Krstanović i Stipo Marković. U drugom kolu već ih očekuje veliki derbi protiv Zrinjskog u Mostaru. https://www.youtube.com/watch?v=GBZuBdR7F3M
Dva pogotka Petra Franjića
Slovenski Domžale upisao je svoje prvo slavlje u drugom kolu slovenske Prve Lige. Na svom su terenu bili uvjerljivi protiv Celja, rezultatom 4-0. Sjajnu utakmicu odigrao je hrvatski branič Petar Franjić koji je bio dvostruki strijelac. Franjić je pogađao mrežu gostiju u 32. i 90. minuti, postigao je prvi i posljednji pogodak na utakmici. Domžale se nakon drugog kola nalazi na četvrtoj poziciji s tri boda. https://www.youtube.com/watch?v=2WQuWRz-W2U
Asistencija Čanađije u pobjedi Bišćanove Olimpije
Olimpija je upisala i drugu pobjedu u drugom kolu slovenskog prvenstva. Momčad koju vodi naš Igor Bišćan pobijedila je Goricu rezultatom 0-2. Cijeli susret za goste je odigrao nogometaš Rijeke koji je u Olimpiji na posudbi, Dario Čanađija, te je bio asistent prvog pogotka u 40. minuti.  Osim njega, cijeli je susret odigrao i Dino Štiglec, dok je Tomislav Tomić u igru ušao s klupe u 78. minuti, dok je kod domaćih prvo poluvrijeme odigrao napadač Andrija Filipović. https://www.youtube.com/watch?v=piM88VexosU
Dva gola Crepulje u golijadi Soligorska
Soligorsk je ostvario plasman u četvrtfinale bjeloruskog Kupa visokim slavljem od 6-0 protiv Orshe. Ljuban Crepulja koji je u Soligorsku na posudbi iz Mechelena odigrao je cijeli susret, te bio dvostruki strijelac. Hrvatski je napadač otvorio golijadu pogotkom u 16. minuti, kada je lijepo pogodio s vrha šesnaesterca, te u 77. . https://youtu.be/V48Fkh9SF4w?t=1m33s
Asistencija Bartoleca
U drugom kolu danske Superlige Nordsjaelland je rezultatom 3-2 svladao Brondby koji će u trećem pretkolu Europske lige odmjeriti snage s Hajdukom. Ponajbolji pojedinac u redovima domaćih bio je mladi hrvatski desni bek Karlo Bartolec koji je u 52. minuti bio i asistent drugog pogotka svoje ekipe. Nordsjaellandu je to druga pobjeda u drugom kolu, dok je Brondby ostao na tri boda.
Novi pogodak Petkovića na pripremama
Hrvatski napadač Bruno Petković hvata formu za nadolazeću sezonu u dresu Bologne. Nakon dva gola Virtusu, Petković je i jučer bio strijelac u pobjedi njegove Bologne nad Trentom od 5-0.]]>