Futsal Dinamo u zadnjoj minuti stigao do boda, Vrgorac uvjerljiv protiv Alumnusa

Futsal klub Crnica/Milan Balaban

U petak su odigrane tri utakmice 13. kola 1.HMNL, a najzanimljiviji je bio dvoboj u Šibeniku u kojem su Crnica i Dinamo remizirali s 2:2.

Plavi su poveli preko Jakova Mudronje, no domaćini preokreću rezultat do sredine drugog dijela pogocima Saše Subotića i Antonija Perića.

Dinamo je u posljednjoj fazi dvoboja stisnuo domaćine i do zasluženog remija stigao 37 sekundi prije kraja kada je u igri s golmanom-igračem zabio Kristijan Grbeša lijepim udarcem s desne strane.

Novo Vrijeme Apfel slavilo je u gostima kod Universitasa s 2:1. Gosti su poveli tek u 27. minuti preko Duje Bajrušovića, a za 2:0 zabio je Matej Fideršek u 29. Splitski studenti su počasni pogodak zabili u 38. preko Josipa Juretića.

Vrgorac je na domaćem terenu s čak 8:1 bio bolji od Alumnusa. Hat-trick je zabio Toni Jelavić, po dva Josip Sesar i Duško Martinac, a jedan Marko Gašpar. Jedini pogodak za Alumnus zabio je Luka Davidović u prvom dijelu.

U subotu su na rasporedu dvije utakmice, Uspinjača Gimka dočekuje Split, a Square Olmissum.

21.02. Vrgorac – Alumnus 8:1
21.02. Universitas – Novo Vrijeme Apfel 1:2
21.02. Crnica – Futsal Dinamo 2:2
22.02. Uspinjača Gimka – Split, 20:00
22.02. Square – Olmissum, 20:30