Hrvatska U21 reprezentacija poražena od Češke (VIDEO)

U utakmici šestog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo do 21 godine, Hrvatska je poražena od Češke rezultatom 2:1.

Momčad Nenada Gračana današnjim se porazom dovela u dosta tešku poziciju. Do kraja su im ostala tri susreta od čega je jedan s prvoplasiranom Grčkom, a imaju samo tri boda više od Češke koja ima i utakmicu manje.

Iako je Hrvatska bila dominantnija u prvom dijelu, domaća je reprezentacija bolje otvorila susret. Povela je Češka u 13. minuti pogotkom Lischke.

Za izjednačenje Gračanove momčadi čekalo se do 62. minute kada na asistenciju Halilovića zabija stoper Duje Ćaleta-Car.

Pobjedu domaćoj momčadi u 71. minuti osigurava 21-godišnji napadač Filip Hasek.

Hrvatska je igrala u sastavu: Posavec; Karačić, Sosa, Ćaleta-Car, Šimić; Halilović, Moro, Balić, Brekalo, Vlašić, Ćorić. S klupe su ušli Majer i Fiolić.