Maglica strijelac, asistencija Andrijaševića na debiju (VIDEO)

Osim Rebića i Kramarića u strijelce se od hrvatskih nogometaša danas upisao i Anton Maglica, dok je Franko Andrijašević upisao asistenciju. Od trenera, Željko Kopić je upisao pobjedu.

The Ultimate Managed Hosting Platform
Maglica strijelac u pobjedi

Ciparski Apollon slavio je protiv Doxe u susretu 18. kola ciparskog prvenstva rezultatom 2:0. Apollon je dobro otvorio susret i već u drugoj minuti stigao do vodstva. Anton Maglica postiže svoj sedmi prvenstveni pogodak i dovodi svoju ekipu u vodstvo.

U nastavku prvog poluvremena Apollon je stigao i do svog drugog pogotka da bi u drugom gosti promašili kazneni udarac. Maglica je odigrao cijeli susret a njegova je ekipa druga na tablici s 40 bodova.

Asistencija Andrijaševića na debiju

Franko Andrijašević drugi dio sezone provest će na posudbi u Waasland-Beverenu iz Genta, a danas je upisao i svoj debi. Njegova nova momčad gostovala je kod Charleroia te remizirala s 2:2, iako su nakon 21 minute imali vodstvo od 0:2. Gosti su poveli u 15. minuti, pogodio je Ampomah na asistenciju debitanta Andrijaševića.

Waasland-Beveren je tek 15. na tablici s 22 boda iz 23 kola.

Pobjeda Kopića

Ciparski Paphos kojeg vodi naš Željko Kopić slavio je s minimalnih 1:0 protiv Omonie danas. Kopićeva momčad do pobjede je stigla pogotkom iz kaznenog udarca u četvrtoj minuti.

U kadru Kopićeve momčadi nije bilo Diega Živulića, dok je za Omoniu cijeli susret odigrao hrvatski stoper Franjo Prce. Omonia je na tablici sedma s 23, a Paphos deveti sa 17 bodoav.