Naši vani: Bilić opet poražen; asistencije Vrsaljka i Pašalića (VIDEO)

You Tube Screenshot/دوري بلس

Novi poraz danas je upisao Slaven Bilić. Njegov Al Ittihad je nakon 15 kola prikovan za dno prvoligaške ljestvice u Saudijskoj Arabiji sa samo šest bodova. Asistencije su u Italiji upisali Šime Vrsaljko i Mario Pašalić.

Asistencija Vrsaljka

Danas je odigrano 19. kolo talijanske Seria A. Inter je u terminu od 15 sati gostovao kod Empolija, te je pred 10 393 gledatelja ne baš tako lako stigao do tri boda. U susretu koji nije bio bogat prilikama Inter je jedini pogodak na utakmici dočekao u 72. minuti. Nakon kornera lopta je stigla na desnoj strani do Šime Vrsaljka, hrvatski branič je ubacio a Keita Balde lijepo iz prve pogodio za slavlje Intera.

Vrsaljko je odigrao svih 90 minuta, Ivan Perišić utakmicu je odgledao s klupe, dok je Marcelo Brozović ovaj susret propustio zbog akumuliranih žutih kartona. Inter je ovom pobjedom stigao do 39 bodova i nalazi se na trećoj poziciji, Empoli je 17. sa 16.

Pašalić asistent

Visoku pobjedu upisala je Atalanta u susretu kod Sassuola. Sassuolo koji je u dosadašnjem dijelu sezone igrao vrlo dobro, danas je bio katastrofalan. Domaći su primili čak šest pogodaka, a utakmica je na kraju završena rezultatom 2:6. Zvijezda dana bio je slovenski reprezentativac Josip Iličić koji je postigao hat-trick, i to u razmaku od samo 18 minuta. Asistent kod posljednjeg pogotka Slovenca bio je hrvatski nogometaš Mario Pašalić koji je odigrao svih 90 minuta za goste. Hrvatskom veznjaku piše se asistencija, iako je većinu posla obavio sam Iličić.

Atalanta nakon 19 kola ima 28 bodova i nalazi se na osmoj poziciji tablice.

Novi poraz Bilića

Loši rezultati nastavili su se za Slavena Bilića u Saudijskoj Arabiji. Njegov Al-Ittihad poražen je i danas. Bolji je bio Al-Ettifaq koji je slavio s minimalnih 1:0. Jedini pogodak postignut je u 26. minuti, a Bilićeva momčad do kraja susreta nije bila dovoljno konkretna, te nije stigla niti do boda.

Al-Ittihad je nakon 15 utakmica prikovan za dno sa samo šest bodova koliko ima i Ohod.