Naši vani: Gatarić strijelac, asistencije Brekala i Kalaice (VIDEO)

Nikola Gatarić danas je postigao prvi pogodak u svom novom klubu, a asistencije su upisali Josip Brekalo i Branimir Kalaica. Od trenera, remizirao je Željko Kopić.

Pogodak Gatarića

Nikola Gatarić ove se zime iz slovačkog Sereda preselio u Nitru danas je postigao svoj prvijenac u novom klubu. Njegova Nitra poražena je kod Podbrezove rezultatom 1:3, a Gatarić je odigrao cijeli susret. Hrvatski nogometaš svoju je momčad doveo u vodstvo u 11. minuti, no gosti su do kraja utakmice preokrenuli rezultat.

Za domaću je momčad do 83. minute igrao i bivši branič Cibalije Ivan Zgrablić. Nakon 19 kola Nitra ima 24 boda i zauzima sedmu poziciju.

Brekalo asistent

Momčad Wolfsburga uvjerljivo je slavila danas na svom terenu u utakmici 22. kola Bundeslige. ‘Vukovi’ su na svojoj Volkswagen Areni svladali Mainz rezultatom 3:0, a do 78. minute za domaće je igrao hrvatski nogometaš Josip Brekalo. Brekalo je bio asistent kod prvog pogotka koji je u četvrtoj minuti postigao Arnold.

Brekalo sada u Bundesligi ima učinak od dva pogotka i tri asistencije. Wolfsburg je na tablici peti s 35 bodova.

Asistencija Kalaice

U utakmici 22. kola druge portugalske lige Benfica B je na gostovanju slavila protiv Varzima minimalnim rezultatom 0:1. Cijeli susret za drugu momčad Benfice odigrao je hrvatski nogometaš Branimir Kalaica koji je bio asistent jedinog pogotka u 77. minuti koji je postigao Willock.

Benfica B je na tablici treća s 38 bodova nakon 22 kola.

Remi Kopića

Ciparski Paphos kojeg vodi naš Željko Kopić remizirao je danas na gostovanju kod Paralimnija rezultatom 1:1. Rezultat utakmice bio je 1:1, a cijeli je susret za Kopićevu momčad odigrao i hrvatski nogometaš Diego Živulić.

Nakon 21 kola Paphos je na tablici deveti s 18 osvojenih bodova.