Osijek preokretom do slavlja u Koprivnici (VIDEO)

Muzafer Ejupi

Osijek je u Koprivnici u posljednjem susretu 24. kola MAXtv Prve lige svladao Slaven Belupo rezultatom 1:2 (0:0) te je tako preskočio Hajduk i ponovno se vratio na treće mjesto ljestvice.

Momčad Zorana Zekića je do pobjede došla preokretom u završnici susreta. Farmaceuti su poveli u 71. minuti preko preciznog udarca Melnjaka. Za goste pet minuta kasnije izjednačenje donosi Lesjak. Bijelo-plavi do pobjede dolaze u 84. minuti kada nakon kontre zgoditak postiže Muzafer Ejupi. Gosti su bili iznimno efikasni te su iz dva udarca na gol postigli dva zgoditka. Bivšem igraču Slavena to je bio 12. zgoditak u sezoni te je na vrhu ljestvice strijelaca.

Osijek je tako i četvrti put u aktualnoj sezoni pobijedio momčad Željka Kopića, tri puta su slavili u prvenstvu, a jednom u kupu. Slaven Belupo je uprkos incijativi u većem dijelu današnje utakmice upisao još jedan poraz te je u proljetnom dijelu sezone zasad osvojio samo jedan bod.

Dvadeset i četvrto kolo MAXtv Prve lige će od 17 sati u Koprivnici zaključiti Slaven Belupo i Osijek. Željko Kopić i Zoran Zekić su se odlučili za sljedeće početne sastave: