Perišić, Brozović i Balić strijelci u okršaju Intera i Udinesea (VIDEO)

Andrija Balić

U posljednjem ovosezonskom kolu Serie A Inter se od neuspješne sezone u kojoj nisu izborili nastup u europskim natjecanjima oprostio uvjerljivom pobjedom nad Udineseom rezultatom 5:2 (3:0).

Susret je lako moguće i oproštajni za hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića koji je prema pisanju talijanskih medija blizu prelaska u Manchester United.

Domaćini su u vodstvo došli već u 5. minuti kada na asistenciju Santona pogodak postiže Eder.

Trinaesti minuta kasnije Eder pronalazi Perišića za 11. zgoditak hrvatskog reprezentativca u aktualnoj sezoni.

U 36. minuti treći pogodak Interu donosi hrvatska veza. Perišić je asistent, a u strijelce se upisao Brozović.

U 54. minuti Perišić je nakon dodavanja Brozovića probio lijevu stranu te je izvrsno pronašao Edera za njegov drugi gol na susretu.

U 76. minuti susreta prekrasan prvijenac u dresu Udinesea kojim je smanjio rezultat na 4:1 postiže Andrija Balić!

Samo dvije minute kasnije vlastitu mrežu za 5:1 pogađa Agnelli.

Konačan rezultat u sudačkoj nadoknadi postavlja Zapata.