Peti prvenstveni pogodak Santinija (VIDEO)

Momčad Caena poražena je na svom terenu u 16. kolu francuske Ligue 1. Bolji je bio Lyon koji je slavio rezultatom 1-2. Jedini pogodak za domaće postigao je naš napadač Ivan Santini.

Lyon je poveo rano, u desetoj minuti Cornet na asistenciju Depaya zabija za 0-1. U 54. minuti Depay je opet asistent, a Mariano Diaz zabija za 0-2. Tračak nade Caenu je vratio naš napadač Ivan Santini u 90. minuti, kada je lijepo zabio svoj peti prvenstveni pogodak. Iskoristio je zadarski napadač proigravanje Rodelina, okrenuo jednog igrača, drugom gurnuo loptu kroz noge te poentirao.

Caen do kraja nije uspio izjednačiti, pa na tablici ostaju na sedmoj poziciji s 23 osvojena boda. Santini na svom kontu ima pet pogodaka uz jednu asistenciju u prvenstvu.