Pogoci Livaje, Maganjića i Radoševića; novi kiks Leke (VIDEO)

Marko Livaja, Josip Maganjić i Josip Radošević upisali su se u strijelce od hrvatskih nogometaša danas, a Karlo Bartolec upisao je asistenciju.

Livaja za pobjedu AEK-a

U 20. kolu grčke Super Lige AEK je s minimalnih 1:0 svladao OFI Crete. Jedini pogodak na utakmici postigao je hrvatski napadač Marko Livaja, u 37. je minuti postigao svoj šesti prvenstveni pogodak.

AEK je treći na tablici s 40 bodova nakon 20 utakmica.

Asistencija Bartoleca – gol Radoševića

Sjajnu utakmicu odigrali su danas Nordsjaelland i Brondby u susretu 21. kola danske prve lige. Utakmica je završena bez pobjednika, bilo je 3:3. Za domaće je cijeli susret odigrao hrvatski branič Karlo Bartolec, kao i Josip Radošević za goste. Ante Erceg utakmicu je odgledao s klupe.

Nordsjaelland je poveo u devetoj minuti kada Donyoh pogađa na asistenciju Bartoleca. Gosti su imali dva kaznena udarca, oba su realizirali, a drugi je izveo hrvatski veznjak Josip Radošević u 85. minuti.

Brondby je na tablici treći s 31 bodom nakon 21 utakmicu, dok je Nordsjaelland deseti s 25.

Maganjić strijelac

Fiorentinina mlada momčad svladala je Torino rezultatom 1:2 u susretu 18. kola Primavere 1. Do 72. minute za goste je igrao hrvatski napadač Josip Maganjić koji je u 41. minuti pogodio drugi pogodak svoje momčadi danas, čime je nastavio svoju dobru formu u proljetnom dijelu sezone. Osim Maganjića, za Fiorentinu je igrao još jedan hrvatski nogometaš, Marko Hanuljak u igru je ušao u 82. minuti.

Fiorentina je na tablici druga na tablici s 37 bodova, četiri manje od prvoplasirane Atalante.

Novi kiks Leke

Drugu utakmicu zaredom Club Brugge našeg Ivana Leke upisao je remi, te je obrana titule prvaka sve nerealnija. Nakon što je Genk jučer slavio, Club Brugge je danas remizirao (2:2) kod Cercle Bruggea te tako stigao na velikih 11 bodova zaostatka za prvoplasiranim Genkom.

Prva pobjeda Sopića

Nakon što je naslijedio Zorana Mamića na klupi Al-Aina Željko Sopić upisao je prvu pobjedu nakon remija na debiju sa svojom ekipom. Al-Ain je na svom terenu danas s minimalnih 1:0 svladao Al-Wahdu pogotkom Caioa u 65. minuti.