Prvijenac Balića u Nizozemskoj, asistencija Vlašića u slavlju CSKA (VIDEO)

Peta asistencija Vlašića

CSKA Moskva je u susretu 25. kola ruske prve lige rezultatom 2-0 (1-0) svladala pretposljednji klub ljestvice Anzhi.

Pogotoke za domaće postigli su 20-godišnji Slovenac Jaka Bijol u 13. i Arnor Sigurdsson u 55. minuti.

21-godišnji hrvatski veznjak Nikola Vlašić odigrao je svih 90 plus minuta za CSKA i bio asistent za prvi pogodak na susretu. Bila je to njegova peta asistencija u prvenstvu, a uz taj učinak ima i pet postignutih pogodaka.

Osim Vlašića u redovima trećeplasirane momčadi lige nastupio je i bivši veznjak Slaven Belupa Kristijan Bistrović, 21-godišnjak je u igru ušao u 84. minuti umjesto Fedora Chalova.

Prvijenac Balića u nizozemskoj prvoj ligi

U Nizozemskoj je u utakmici 32. kola prve lige Utrecht rezultatom 2-1 (1-1) svladao Fortunu pred 19 295 gledatelja. Domaći su u vodstvo došli pogotkom Kerka u 4. minuti utakmice, a gostima je izjednačenje donio Andrija Balić pogotkom u 44. minuti.

21-godišnjem hrvatskom veznjaku to je bio prvi pogodak u 11. nastupu za Fortunu Sittard u koju je u siječnju ove godine stigao na posudbu iz Udinesea.

Pobjedu je momčadi Dicka Advocaata svojim drugim pogotkom na utakmici (osmim prvenstvenim u sezoni) donio 23-godišnji Nizozemac Gyrano Kerk u 68. minuti.

Andrija Balić je odigrao svih 90 plus minuta.