Prvijenac Šunjića za Birmingham; pobjeda Bilića (VIDEO)

Birmingham City FC / Twitter

Prvijenac u dresu engleskog Birminghama postigao je hrvatski veznjak Ivan Šunjić. Slaven Bilić slavio je u ranijem terminu s West Bromom protiv QPR-a.

The Ultimate Managed Hosting Platform

U prvoj utakmici današnjeg rasporeda Championshipa Slaven Bilić i njegov WBA upisali su novu pobjedu. WBA je odigrao puno bolju utakmicu od QPR-a a bolju igru okrnuli su golovima u drugom poluvremenu.

Najprije je Ferguson zabio u 54. da bi pobjedu potvrdio Matheus Pereira u 84. minuti. Za Bilićevu ekipu to je peta pobjeda u devetom kolu i trenutno su na 20 bodova i drugoj poziciji.

U strijelce se upisao i bivši veznjak Dinama – Ivan Šunjić. Birmingham gostuje kod Derbya i nakon 80 minuta igre rezltat je 3:2 za domaće. Poveli su domaći već u drugoj minuti, a prednost su udvostručili u 50. minuti.

Birmingham se u igru vraća u 56. minuti kada smanjuje na 2:1. Tri minute kasnije gosti su stigli do poravnanja. Nakon nekoliko odbijanaca, lopta dolazi do Šunjića koji poteže i vrlo lijepo pogađa mrežu domaćih.

Birmingham je u 70. minuti mogao i do potpunog preokreta, ali napadač Jutkiewicz promašuje kazneni udarac. Kaznio je to Derby koji u 74. preko Patersona stiže do nove prednosti.