Rebić nastavlja s odličnom formom u Milanu, postigao je svoj jedanaesti pogodak u Serie A

U susretu 34. kola Serie A Milan je rezultatom 5-1 (2-1) slavio protiv desetoplasirane Bologne, a četvrti pogodak za domaćine bio je djelo hrvatskog reprezentativca Ante Rebića.

Momčad Stefana Polija rezultatsku je prednost stekla pogocima Alexisa Saelemaekersa u 10. i Hakana Calhanoglua u 24. minuti, dok je Takehiro Tomiyasu pogotkom u 44. postavio 2-1, rezultat s kojim se otišlo na odmor.

U nastavku Alžirac Ismael Bennacer svojim prvijencem u dresu Milana postavlja 3-1 u 49. minuti.

26-godišnji Rebić u listu strijelaca se upisao u 57. na asistenciju Zlatana Ibrahimovića. Hrvatskom reprezentativcu i igraču Frankfurta na posudbi u Milanu ovo je bio jedanaesti ligaški pogodak u dresu ‘Rossonera’. Igru je Rebić napustio u 82. minuti kada je umjesto njega ušao 18-godišnji Lorenzo Colombo.

Konačnih 5-1 svojim prvijencem, ukupno trećim pogotkom u dresu Milana postavio je Davide Calabria poslije zaista lijepe akcije domaćih u drugoj od četiri minute sudačke nadoknade.

Milan u nastavku prvenstva nakon ‘korona pauze’ igra zaista odlično, te je Polijeva momčad stigla do trenutno šestog mjesta i 56 osvojenih bodova, jednog manje od petoplasirane Rome i tri više od sedmoplasiranog Napolija, koji oboje imaju utakmicu manje.