Rebić strijelac protiv Schalkea (VIDEO)

Eintracht Frankfurt gostovao je danas kod Schalkea u utakmici 28. kola Bundeslige. Momčad iz Frankfurta u uzbudljivoj je utakmici slavila s 1:2 te je tako nastavila svoj sjajni niz.

Eintracht Frankfurt u 28. kolu gostuje na Veltins Areni kod Schalkea. Momčad iz Frankfurta stigla je u sjajnoj formi te će pokušati zadržati četvrtu poziciju koja vodi u Ligu prvaka i nakon ovog kola.

Eintracht je dobro počeo utakmicu, u 13. minuti stižu do vodstva. Kostić je uposlio Antu Rebića koji izlazi u šansu, lijepo vara vratara te mirno zabija za 0:1.

Schalke se ipak uspijeva brzo vratiti u igru. Već u 21. minuti je 1:1, kada pogodak zabija Suat Serdar.

Gosti iz Franfkurta bili su bolji u drugom poluvremenu i u završnici utakmice zasluženo su stigli do trijumfa. Međutim, u sudačkoj nadoknadi viđena je velika drama. Najprije u četvrtoj minuti sudačke nadoknade strijelac jedinog domaćeg pogotka Serdar dobiva drugi žuti karton.

Minutu kasnije gosti traže kazneni udarac no utakmica je nastavljena. Ipak, nakon pregledavanja snimke sudac Stegemann pokazuje na bijelu točku. Izvođač je bio Luka Jović, a penal je izveden tek u devetoj minuti nadoknade. Srpski napadač uspio je savladati golmana, te donijeti novi trijumf svojoj momčadi.

Eintrach se nalazi u sjajnoj seriji od čak šest vezanih pobjeda u prvenstvu, a za poraz u prvenstvu ne znaju još od prosinca prošle godine. Na tablici su trenutno četvrti s 52 boda, tri manje od Leipziga i pet više od Borussije Monchengladbach koja ima utakmicu manje.