Spektakl u Ciboni pripao Futsal Dinamu

Futsal Dinamo je u velikoj drami u Ciboni svladao FC Split s 5:4. Gosti su vodili čak tri puta, ali ni to im nije bilo dovoljno barem za bod iz Draženovog doma. Gost je mnogo bolje otvorio utakmicu i poveo je u 6. minuti preko Tonija Kirevskog. Već u idućoj minuti Mateo Mužar se najbolje snašao za izjednačenje.

Božo Sučić je vratio prednost Splitu u idućoj minuti, ali su gosti upali u probleme s prekršajima. Davor Kanjuh znao je iskoristiti dosuđeni deseterac i poravnati rezultat, ali je Kirevski novim golom vratio prednost gostima na poluvremenu.

Futsal Dinamo je bolje otvorio drugi dio i brzim pogocima Roberta Grbića i Vite Gagulića okrenuo rezultat. Kanjuh je pocrvenio zbog neopreznog starta u 30. minuti, ali gosti igrača više nisu okrunili golom. Dapače, Mužar je novim pogotkom doveo Dinamo u prednost od dva gola. Gosti su zaigrali s golmanom-igračem, složili nekoliko opasnih situacija, ali su uspjeli tek preko Sučića smanjiti konačni rezultat.

U drugom dvoboju prvenstva, Vrgorac i Square remizirali su 4:4. Square je gotovu čitavu utakmicu vodio s dva razlike, ali je domaćin s dva pogotka na samom kraju ipak osvojio vrijedan bod.