Split bolji od Dinama u prvoj utakmici 15.kola!

90+9` – KRAJ UTAKMICE. Split golom Franjića pobjeđuje 1:0
90+8` – Split nije pucao po golu Dinama cijelo drugo poluvrijeme, ali i dalje vode. I dok sam ovo pisao, uputili su prvi udarac
90+4` – Machado je imao izglednu priliku, ali je Zagorac sjajno obranio
90+2` – Žuti karton dobio je Amir Rrahmani
90` – Igrat će se 9 minuta sudačke nadokande. Odluka suca Bebeka izazvala je smijeh cijelog stadiona
87` – Split je dobro kombinirao, ali obrana Dinama je odolila napadima
83` – Bebek nije htio zaustaviti igru dok je igrač Splita ležao, a nakon toga je dao žuti karton Pešiću za start na Matelu
82` – Dinamo je imao korner, ali je Pjaca loše pucao glavom
81` – Žuti karton za Bagarića
76` – Majstorović je drugi igrač Splita sa žutim kartonom
75` – Pogibeljan start Fernandesa, ali je Bebek opet bio nijem
73` – Igru napušta ozlijeđeni Oremuš, ušao je Grubišić
72` – Oremuš još ne ustaje, Pjaca ga je prvo pogodio nogom u leđa, a nakon toga mu je pao na glavu
70` – Posljednja promjena u Dinamu. Izašao je Šovšić, a uz ovacije ušao bivši igrač Splita, Marko Rog
69` – Ponovno prekid, sudarili su Pjaca i Oremuš
67` – Druga promjena u momčadi Splita, igru napušta Franjić, ulazi Miloš Đorđević
65` – Split je uspješno smirio Dinamove napade i preselio igru na sredinu terena
60` – Prva izmjena u momčadi Splita. Izlazi Blagojević, ulazi Obšivač
59` – Pivarić je loše izveo slobodni udarac iz obećavajuće pozicije
58` – Žuti karton dobio je Goncalo.
57` – Dinamo je preuzeo inicijativu, ali za sada nema izjednačenja.
52` – Pivarić je dodao loptu u noge Pešiću, ali Splitovci nisu iskoristili polukontru 3 na 3
48` – Duži prekid, sudarili su se Benković i Vidović. Bebek nije pokazao karton Benkoviću, unatoč neopreznom startu
46` – Nastavljen je susret, Hodžić je ušao umjesto Henriqueza

45` – Kraj prvog poluvremena. Zanimljivo prvo poluvrijeme. Split pogotkom Franjića zasluženo vodi na poluvremenu
45+2` – Izašao je Soudani, zamijenio ga je Fernandes
45` – Igrat će se dvije minute sudačke nadokande
38` – GOL! Split je poveo pogotkom Petra Franjića nakon sjajne akcije Bagarića i Vidovića
37` – Pao je intenzitet igre, igra se uglavnom na sredini terena
32` – Počeli su pristizati i gostujući navijači
30` – Prvi žuti karton na utakmici. Požutio je Slavko Blagojević
27` – Centrirao je Pešić, ali Splićani su kratki u skoku
25` – Gledamo izjednačenu utakmicu, obje momčadi su imale prilike za povesti, ali mreže još uvijek miruju
20` – Opasno je tukao Mršić iz slobodnog udarca, Ježina je boksao u korner
16` – Igra se preselila na sredinu terena, Dinamo pokušava stvoriti višak, ali bočni igrači Splita odlično zatvaraju
12` – Mršić je odlično pucao iz slobodnog udarca, Ježina je loše odbio, ali je Franjić loše reagirao i propustio odličnu prigodu
11` – Franjić je sjajno pronašao Pešića, ali je potonji upropastio potencijalno dobru prigodu
8` – Pjaca je promašio veliku priliku nakon greške obrane Splita, bit će udarac iz kuta.
7` – Opasno je bilo pred golom Zagorca, ali je Soudani tukao preko gola.
6` – Još jedan pokušaj Splita, ali Vidović visoko preko gola
2` – Prva prijetnja na utakmici, Mršić je pucao s 20 metara, ali je Ježina bio spreman
0` – Na gostujućoj tribini nema ni jedne frakcije Bad Blue Boysa
0` – Igrači se zagrijavaju, a na stadion RNK Splita stigao je i Zdravko Mamić
0` – Na našem portalu pratite prvi susret 15. kola 1.MAXtv Prve lige u kojem će snage odmjeriti četvrtoplasirani RNK Split i trećeplasirani GNK Dinamo.

Od 18 sat u Parku mladeži u prvoj utakmici 15. kola MAXtv Prve lige sastaju se RNK Split i Dinamo. Goran Sablić i Zoran Mamić odlučili su započeti utakmicu u sljedećim sastavima:

Izvor: hns-cff.hr