Rijeka je u Kranjčevićevoj zgoditkom Gavranovića u 59. minuti slavila protiv Lokomotive sa 1:0 (0:0) te je tako uoči večerašnjeg susreta Dinama i Zagreba smanjila prednost Plavih na vrhu ljestvice na jedan bod razlike.

U 48. minuti Lokomotiva je mogla povesti nakon što je sudac Matoc nakon duela Ristovskog i Grezde koji je počeo izvan šesnaesterca pokazao na 11 metara.

Jedanaesterac je izveo Marić, ali je Vargić pročitao njegovu namjeru te mu je obranio udarac.

Samo par minuta nakon toga na rubu kaznenog udarca Andrijašević ruši Brezovca, ali se sudac Matoc ovaj put nije oglasio.

Riječani su do tri boda došli golom u 59. minuti. Korner je izveo Tomasov, loptu je na drugu vratnicu prebacio Vešović gdje je u mrežu posprema Gavranović.

U 94. minuti Lokomotiva je mogla izjednačiti. Pucao je Perić, Vargić je bio svladan, ali je s gol crte krajnjim naporom loptu izbio Lešković.

Sažeci susreta:

U 32. kolu već u utorak na Rujevici nas očekuje derbi između Rijeke i Dinama.

Od 15 sati u Kranjčevićevoj počinje prvi susret današnjeg programa 31. kola MAXtv Prve lige u kojem će snage odmjeriti Lokomotiva i Rijeka. Sreten Ćuk i Matjaž Kek su odlučili utakmicu započeti u sljedećim sastavima: