Druga pobjeda U-17 reprezentacije

Reprezentacija Hrvatske do 17 godina, upisala je i drugu pobjedu na kvalifikacijskom turniru za Europsko prvenstvo, koji se igra u Lihtenštajnu. Izabranici Petra Krpana slavili su protiv domaćina turnira s 2-0, te se tako plasirali u iduću kvalifikacijsku rundu.

Hrvatska je povela u 15. minuti golom Ivana Vujčića, kojem je asistirao Tom Alen Tolić. Samo četiri minute kasnije, u 19. minuti, Mario Čuže zabija za 2-0, na asistenciju Ivana Pranjića. Time se ponovio scenarij s prve utakmice protiv Gibraltara, kada smo u vrlo ranoj fazi došli do dva pogotka prednosti.

Do kraja utakmice promjene rezultata nije bilo, stoga je Hrvatska upisala i drugu pobjedu, iz isto toliko nastupa. U trećem kolu očekuje nas dvoboj s Češkom, koja također ima 6 bodova, ali i daleko bolju gol razliku od Hrvatske, tako da će naši za osvajanje prvog mjesta u grupi morati pobijediti u tom susretu, dok je Česima dovoljan i bod za osvajanje grupe.

U-17: HRVATSKA – LIHTENŠTAJN 2:0 (2:0)