Hrvatska reprezentacija do 21 godine se lako obračunala s Češkom; sjajan pogodak Vlašića (VIDEO)

Hrvatska reprezentacija do 21 godine lako se obračunala s Češkom, te je upisala treću pobjedu u trećem susretu. Izabranici Nenada Gračana slavili su rezultatom 5-1.

Hrvatska je povela u devetoj minuti. Nakon ubačaja s lijeve strane vratar gostiju loše reagira, a to koristi Fran Karačić koji lagano zabija za 1-0.

U 36. minuti bilo je 2-0. Sjajan pogodak postigao je Nikola Vlašić koji je bio okružen gostujućim braničima. Nogometašu Evertona to nije predstavljalo problem, lijepo ih se oslobodio te precizno realizirao akciju za 2-0.

Početkom drugog dijela već je 3-0. Grešku na sredini Češke koristi Nikola Moro koji krade loptu, a Josip Brekalo lijepo je završio akciju pogotkom.

Novu grešku češka je obrana napravila u 63. minuti, a Nikola Moro iskoristio je to, te povisio rezultat na visokih 4-0.

U 70. minuti nakon greške Benkovića koji dodaje loptu suparničkom igraču, Mihalik smanjuje rezultat na 4-1. Konačan rezultat postavio je Nikola Vlašić drugim pogotkom na utakmici, nakon sjajne akcije s Morom.

Nakon tri kola Hrvatska ima maksimalnih devet bodova uz gol razliku 10:2. U sljedećem kolu momčad Nenada Gračana dočekuje San Marino sljedećeg mjeseca.

U trećem kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo do 21 godine, reprezentativci hrvatske u Varaždinu dočekuju Češku.

Izabranici Nenada Gračana ostvarili su pobjede u prva dva kola, protiv Moldavije i Bjelorusije, dok je Češka odigrala jednu utakmicu, u kojoj je remizirala s Bjelorusijom.