Inter i Hajduk podijelili bodove, Marić nije dosudio kazneni udarac za Hajduk (VIDEO)

Intera i Hajduka završila je podjelom bodova 1:1. Inter je poveo već u 5. minuti pogotkomPuljića koji je primio loptu i s pet metara iz okreta svladao Stipicu.

Hajduk je ostatak susreta pokušavao izjednačiti i pobjediti, ali unatoč prilikama nije uspio uhvatiti više od boda. Izjednačujući pogodak postigao je Tudor u 77. minuti.

Već je postalo pravilo da će Bruno Marić biti u barem jednoj spornoj situaciji – na štetu Hajduka – ovog puta u 34. minuti očito povlačenje za dres i prekršaj nad Bašićemu petercu, kojeg glavni sudac nije okarakterizirao kao najstrožu kaznu, naljutiti će pristaše bijelih:

Sažetak susreta:
Nakon pauze zbog reprezentativnih nastupa, susretom 8. kola između Intera iz Zaprešića i Hajduka u 18 sati nastavlja se MAXtv Prva liga. Posljedni susret ove dvije momčadi, odigran na Poljudu u svibnju ove godine, otišao je na stranu Intera (0:2), no pobjedu nad Hajdukom na svom ŠRC Zaprešiću Inter nije upisao još od 2012. godine. U ovaj susret domaćin ulazi s šest osvojenih bodova, dok Hajduk nakon 7 odigranih kola na kontu ima 13 bodova. Samir Toplak i Marijan Pušnik na teren su odlučili poslati sljedeće postave: